Giresun’un Görele ilçesine bağlı Kumyalı Mahallesi’nde muhtar adayı olan Selma Karaahmet, azalarının tamamını kadınlardan oluşturdu. Ev kadınları, emekliler ve çeşitli işlerde çalışan 9 kadın, seçim çalışmalarında mahalle sakinlerinden büyük destek görüyor. Kadın muhtar adayı Karaahmet, projelerini seçmenlere anlatırken, kadınlara yönelik sağlık, hukuk ve yaşam koçluğu gibi projeleri olduğunu belirtti.