Sevilen PC analiz uygulaması, beklenen güncellemeyi aldı!

Bilgisayar kullanıcıları tarafından sıkça tercih edilen araçlardan biri olan AIDA64, kapsamlı bir güncelleme aldı. Geliştirici FinalWire, AIDA64’ün yeni güncellemeyle birçok yeni özellik kazandığını ve donanım desteğinin genişlediğini ifade etti. Peki AIDA64’ün yeni güncellemesinde neler var?

AIDA64 güncellemesi neler getiriyor?

Sistem ve ağ takibi için yazılım geliştiren FinalWire, AIDA64 araç paketini nihayet güncelledi. AIDA64 Extreme 7.30, AIDA64 Engineer 7.30, AIDA64 Business 7.30 ve AIDA64 Network Audit 7.30 sürümleriyle birlikte birçok yeni özellik ve optimizasyon sunuluyor.

AIDA64 güncellemesi kullanılabilirlik ve kıyaslamalara odaklanıyor. Bu kapsamda en yeni donanımlar için destek sağlayacağı belirtildi. FinalWire, yazılımın Windows’ta karanlık mod ve yüksek kontrast modu desteği kazandığını da belirtti.

Kıyaslama ve tanılama testleri de daha yüksek hızlar için optimize edildi. Donanım desteği açısından güncellemelerin AMD, Intel ve NVIDIA modellerini etkilediğini belirtelim.

AIDA64 nedir diye merak ediyor olabilirsiniz. Bu araçlar, bilgisayardaki bileşenleri analiz etmenizi ve performans testlerine sokmanızı sağlıyor. Özellikle işlemciyi overclock işlemine sokmadan önce testleri analiz etmeniz doğru olacaktır.

AIDA64 Extreme, kullanıcılar için kapsamlı sistem bilgileri, tanılama ve stres testlerine yer veriyor. İşletmeler ise AIDA64 Engineer’daki ek yönetim ve raporlama araçlarıyla ihtiyaçlarını giderebilir. FinalWire aynı zamanda AIDA64 Business ve AIDA64 Network Audit ile ile kurumsal çözümlere yer veriyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x